GREEN ENERGY TECHNOLOGIES MARKET

Платформа для інвестицій у відновлювану енергетику

ПРО ПРОЕКТ

GETMARKET — платформа, яка об'єднує незалежні консалтингові компанії, що працюють в сфері відновлюваної енергетики України, з метою систематизації та розвитку ринку енергетики, а також підтримки інвесторів в успішній реалізації енергетичних проектів.

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

  • Формуємо базу проектів для інвесторів. Компанії, які хочуть інвестувати проекти відновлюваної енергетики, можуть підібрати в нашій базі перевірені проекти за своїми критеріями. А також звернутися до партнерів платформи для оцінки цих проектів і надання інших послуг.

  • З'єднуємо проекти за джерелами фінансування. Ми забезпечуємо можливість публікувати інформацію про проекти на платформі, а також готуємо їх до переговорів з інвесторами і фінансовими установами.

  • Аналізуємо ринок. Ми проводимо дослідження в галузі відновлюваної енергетики в Україні і створюємо рейтинги гравців ринку.

  • Тримаємо в курсі. Ми ділимося з вами новинами українського і світових енергетичних ринків, останніми публікаціями, і майбутніми подіями.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Незалежна українська компанія, з квітня 1999 року надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International. Компанія має досвід надання послуг супроводу для проектів енергетичної сфери, проведення процедури оцінки впливу на навколишнє середовище, соціально-екологічної оцінки проектів, розробки бізнес-планів і ТЕО для "зелених" проектів, підготовки і підтвердження нефінансової звітності компаній.

Найбільша у світі юридична фірма, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons входить в число лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу, складений Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також - дуже високий бал від ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Наш досвід включає повна ланцюг формування вартості в енергетичній промисловості від видобутку і виробництва до виведення на ринок і продажу. Серед наших клієнтів нафтогазові компанії, незалежні і інтегровані енергетичні компанії, транспортні та сервісні компанії, промислові підприємства, енергетичні компанії та фінансові установи. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям, банкам та іншим фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям.

Незалежна українська юридична фірма з секторних фокусом, яка особливо відома своєю практикою Енергетики та природних ресурсів. Команда об'єднує юристів зі значним міжнародним досвідом і експертизою в українських проектах. Фірма надає юридичні послуги міжнародним і українським інвесторам і девелоперам щодо проектів відновлюваної енергетики (зокрема, щодо проектів сонячної, вітрової та малої гідроенергетики). EVERLEGAL має значний досвід роботи з міжнародними юридичними фірмами і консультантами, і має широку мережу відносин в українському енергетичному секторі. Глибоку експертизу юристів практики Енергетики та природних ресурсів фірми неодноразово підтверджено провідними українськими та міжнародними рейтингами (IFLR1000 2018-2019, Legal500 2018-2019, Ukrainian Law Firms 2017-2018). Керуючий партнер фірми Євген Дейнеко відзначений авторитетним міжнародним рейтингом Chambers Europe 2017 сфері Енергетики та природних ресурсів. Крім того EVERLEGAL - є "green law firm" і підтримує екологічні ініціативи і проекти, що заохочують здоровий спосіб життя. У 2018 році компанія EVERLEGAL відкрила офіс в Казахстані.

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang є п'ятою за величиною юридичною фірмою в світі, яка має 72 офіса в 41 країні, в яких працюють 4500 юристів. Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang пропонує послуги більше 30 юристів, які мають кваліфікацію з української та міжнародним правом і розуміють специфіку українського ринку, а також розуміють вимоги і очікування міжнародних організацій і інвесторів. Практика енергетичного права в Київському офісі CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang є лідером на українському юридичному ринку і наша команда неодноразово визначалася кращої в енергетичному праві (юридичні довідники Chambers Europe 2012-2019, Legal 500 2015-2019 і Ukrainian Law Firms 2009-2018). Крім цього, згідно з результатами Chambers Europe 2012-2019, провідного європейського юридичного довідника, наша команда відзначалася за надзвичайні досягнення в секторі енергетики і природних ресурсів в Україні. За даними цього ж довідника, Віталій Радченко, партнер фірми, визнаний провідним юристом в секторі енергетики і природних ресурсів в Україні і відзначається як "видатна особистість в енергетичному праві України".

Експерт з реалізації проектів альтернативної та традиційної енергетики. Компанія має успішний багаторічний досвід реалізації проектів, зокрема спеціалізується на управлінні інвестиційними проектами в енергетиці і промисловості в частині проектування і будівництва схем зовнішнього електропостачання або видачі потужності об'єктів; енергоаудиту діючих і перспективних об'єктів; організації будівництва і введення в експлуатацію об'єктів в енергетиці; оптимізації витрат підприємств на електроенергію в рамках існуючої і нової моделі ринку електричної енергії; ліцензування, отримання тарифів на всі види господарської діяльності в енергетиці, організації роботи ліцензіатів на Ринку електроенергії.

Фірму було засновано у 1995 році під назвою "Шевченко, Дідковський і партнери" та внаслідок ребрендингу у 2008 р. перейменовано на "Астерс". Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Світові стандарти якості послуг, міжнародне визнання, глибокі знання місцевого ринку та значний практичний досвід – поєднання цих рис робить нас унікальними в Україні.