10-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2021

share

10-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2021 відбудеться з 6 по 8 липня у Києві.

Головна галузева подія індустрії сонячної енергетики не лише України, а й регіону Центральної та Східної Європи – CISOLAR – одинадцятий рік поспіль збирає усіх гравців ринку, представляє кращі технології та обладнання з усього світу та є місцем встановлення контактів, вибору обладнання та укладання угод.

6 липня відбудеться 10-та міжнародна Конференція сонячної енергетики Центральної та Східної Європи у 2-х форматах: онлайн та офлайн у Києві в готелі Hilton. В центрі уваги будуть нові бізнес-моделі, які відповідають викликам, з якими зіштовхнулись компанії у 2020-2021 рр., а також теми розподіленої генерації, технологій зберігання енергії, управління відходами у сфері сонячної енергетики. Під час виставки будуть представлені останні світові тренди, новітні технологічні рішення та сервіси.  

Спікерами CISOLAR 2021 стануть понад 100 міжнародних експертів та більш ніж 1000 онлайн та оффлайн учасників. Онлайн конференція CISOLAR 2021, яка буде представлена лінійкою видатних спікерів, продовжуватиметься 7 та 8 липня

Кращі галузеві проєкти будуть визначені на традиційній 5-ій церемонії нагородження кращих проєктів сонячної енергетики CISOLAR AWARDS. За звання кращого проекту компанії змагатимуться у 5-ти номінаціях: найкраща PV-інсталяція для приватних домогосподарств, найкраща PV-інсталяція середнього розміру, найкраща велика PV-інсталяція, найкращий продукт сонячної енергетики та видатна особистість у галузі сонячної енергії.

Також 7-8 липня у виставковому центрі АККО Інтернешнл проходитиме офлайн виставка CISOLAR 2021, на якій компанії представлять останні технологічні досягнення у сфері відновлюваної енергетики, новітнє обладнання, сервіси та бізнес-моделі співпраці з потенційними дистриб’юторами та партнерами, а також пропозиції для приватних клієнтів. 

Паралельно 6-8 липня відбудеться діджітал виставка, яка є принципово новим та найефективнішим у сфері ділових подій інструментом для комунікацій з цільовою аудиторією без географічних обмежень. Кожен учасник зможе відвідати віртуальні стенди компаній, подивитись в реальному часі на представлені продукти та пропозиції, миттєво зв'язатися з її представниками через аудіо- або відеозв'язок, відвідати онлайн-події компаній.

Організатор CISOLAR – Центр Інноваційного Бізнесу (IB Centre) – міжнародна компанія, яка реалізує проекти у сфері енергетичних інновацій, а також є провідним продюсером конференцій та виставок у сфері новітніх енергетичних технологій. Серед проектів компанії – CISOLAR (конференція та виставка сонячної енергетики), SEF KYIV (форум та виставка сталої енергетики), Solar Academy (тренінги та навчальні програми для інсталяторів та інвесторів сонячної енергетики). 

У фокусі CISOLAR 2021 ринки Польщі, України, Туреччини, Балтики, Балкан, Угорщини, Румунії та ін. 

Новітній формат – понад 100 спікерів- топ галузевих фахівців по даних ринках. 

Реєстрацію відкрито!