Dentons консультує Oesterreichische Entwicklungsbank щодо фінансування фотоелектричного проекту "Глиняни-2"

share

Глобальна юридична фірма Dentons виступила юридичним радником Oesterreichische Entwicklungsbank AG (OeEB) у зв'язку з фінансуванням фотоелектричного проекту "Глиняни-2" поблизу Львова, Україна. OeEB - це установа, яка фінансує приватні інвестиційні проекти в країнах, що розвиваються, та на ринках, що розвиваються, і це перша операція на українському ринку.

OeEB погодився виділити 10,3 млн. Євро на будівництво та експлуатацію проекту "Глиняни-2", що належить ECO Optima Group. Електростанція буде виробляти 19,5 ГВт*год електроенергії щороку, що забезпечить більш ніж 6 000 домогосподарств зеленою енергією та заощадить 300 000 тонн CО2.

Проект не лише допоможе поліпшити енергетичну безпеку та сприятиме економічному розвитку, але також сприятиме зменшенню викидів парникових газів та зміцненню енергетичної незалежності України.

Dentons надавав юридичні консультації з питань фінансування, енергетики та корпоративного права в Україні. Команда складалася з київських партнерів Адама Мицика, Наталії Селякової та Максима Сисоєва, а також адвоката Надії Шилієнкової та юриста Артура Савіна.