Енергетичні онлайн події. Тиждень 4 - 10 травня 2020

share

Енергетична галузь, разом з усім світом бізнесу, адаптується до нових умов роботи, та переводить велику частину своєї роботи онлайн. Ми продовжуємо щотижневі анонси найцікавіших українських та іноземних онлайн подій, щоб допомогти вам не відставати від трендів та новин відновлюваної енергетики. Ці публікації створюються у партнерстві з проектом Climate Online.

4 травня, 12:00 – 13:30 EET

Energy Meeting Online #6 (by Energy Club)

Спікер: Юрій Продан – український політик та енергетик. Обіймав посади міністра палива та енергетики України з 18 грудня 2007 до 11 березня 2010 року, та міністра енергетики та вугільної промисловості України з 27 лютого 2014 року. У грудні 2005 року отримав звання Заслуженого енергетика України.

5 травня, 3:00 – 3:45 PM CEST

“Impacts of the crisis on energy supply and demand” (by WindEurope)

Дейв Турк, виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства, та Жиль Діксон, СЕО WindEurope, обговорять наслідки кризи для енергетичного сектора, як чиста енергетика може допомогти економікам відновлюватися, та що все це означатиме для постачання енергії та попиту на неї у перспективі.

5 травня, 3:00 – 4:00 PM CEST

“Corporate Renewables: Alternate Clean Energy Sources” (by Green Power Global)

Корпорації, що представляють різні сектори та географію, здійснюють скорочення викидів парникових газів та декарбонізацію, використовуючи свої операції з відновлюваною енергією. Незважаючи на значну увагу, що приділяється корпоративним РРА, це рішення часто не є життєздатним для підприємств з меншим або фрагментованим споживанням енергії. То які існують альтернативні рішення та які корпоративні профілі найкраще підходять до кожного?

5 травня, 4:00 – 5:00 PM CEST (10:00 AM EST)

“Effective Policy Responses to Global Crises: Historical Lessons From Energy Shocks” (by Johns Hopkins School of Advanced International Studies)

Країни регулярно стикаються з важкими та непередбачуваними кризами, такими як тривала пандемія коронавірусу. Як уряди можуть на них ефективно реагувати? У цьому вебінарі будуть розглянуті історичні випадки енергетичних потрясінь, починаючи з нафтової кризи 1973 року до ядерної катастрофи у Фукусімі 2011 року, щоб зрозуміти, як реагують уряди та як вони можуть пом'якшити кризу. Спираючись на ці уроки, будуть обговорені довгострокові наслідки коронавірусної відповіді та стратегії для більш стійкого та сталого майбутнього.

6 травня, 12:00 – 1:00 PM CEST

“A Pandemic, Oil Price Collapse, A Recession: Is the Future still Green?” (by Clean Energy Business Council)

На цьому вебінарі буде обговорений поточний стан та перспективи ринків нафти та газу та наслідки для енергетичного переходу та вплив COVID-19 на екологічно чисту енергетику та енергетичний перехід на Близькому Сході та Північній Африці. Доповідачі вебінару - представники ділової ради з чистої енергії MENA, Crystol Energy (Великобританія).

7 травня, 11:00 AM – 12:00 PM CEST

“Ocean energy progress in Europe” (by ETIP Ocean and OceanSET)

Проект OceanSET забезпечує підтримку впровадження енергетики в океані для досягнення цілей Плану стратегічної енергетичної технології (SET). Це допомагає намалювати чітку картину розвитку енергетичного сектору океану в Європі. Цей веб-семінар надасть оновлення енергетичного сектору океану на основі нещодавньої інформації про витрати, технології, підтримку, та інших фактів у європейських країнах, представлених у першому щорічному звіті, створеному проектом OceanSET.

7 травня, 3:00 – 4:00 PM CEST

“The surge of renewable energy in modern businesses” (by BusinessWise Solutions)

Упродовж останніх років частка відновлюваних джерел енергії у Великобританії зростала, і зараз вони складають майже 40% усієї виробленої енергії, що використовується через національну мережу щороку. Вебінар розгляне дані, які ілюструють цей шлях, фактори, які зробили це можливим, і те, як бізнес адаптується до нього.