Посібник експертів CMS з водню

share

У світі швидко формується консенсус щодо того, що водень буде відігравати ключову роль як важливе джерело енергії в енергетичному переході. Ця галузь обіцяє прискорити трансформаційні зміни у багатьох секторах, зокрема енергетиці та транспорті. У цьому посібнику зібрані думки деяких найдосвідченіших світових енергетичних експертів, які дають свою перспективу того, як можуть впроваджуватися водневі проекти та відбуватися розвиток сектору у всьому світі.

Як енергетичні юристи, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang звикли до появи нових технологій. Тим не менше, унікальні характеристики кожної нової технології повинні братися до уваги. Було б приємно думати, що з воднем можна працювати як з природним газом або іншими джерелами енергії для цілей правового та нормативного регулювання, інвестиційних проектів, фінансування, експлуатаційних вимог, грошових потоків та безлічі інших елементів, які варто брати до уваги для формування ефективних моделей комерціалізації.

Термін "воднева економіка" не є новим, але роль, яку водень може, і скоріше всього, буде відігравати в багатьох економіках, охоплених цим посібником, демонструє яскраві амбіції цього сектора. Але цей посібник також підкреслює той факт, що прогрес не є рівномірним всюди. Те, що все ще є новою технологією та незрілою мережею законодавчих та регуляторних механізмів в деяких юрисдикціях, швидко розвивається у важливу систему, готову приймати інвестиції приватного сектору в інших країнах. Очевидно, що плани щодо розвитку та використання водню швидко розвиваються, оскільки уряди та гравці ринку пробуджують його переваги та потенціал.

Оскільки багато країн зобов'язуються до 2030 року реалізувати великі низьковуглецеві проекти та досягнути нульових показників викидів у атмосферу, інвестори повинні розуміти справді глобальні перспективи цього сектору.

Цей посібник визначає легкість (або складність) реалізації водневих проектів у відповідних юрисдикціях - висвітлюючи стан розробки водневих проектів в кожній країні; розглядає ринкові перспективи та можливості, які є ключовими для компаній, які прагнуть увійти або розширюватися в цьому секторі; показує виклики, які потрібно подолати для досягнення національних та міжнародних цілей; та описує, як національне та міжнародне законодавство та нормативні акти у кожній юрисдикції сприяють цьому зростаючому сектору.

Повну версію посібника можна знайти за посиланням:
CMS Expert Guide to Hydrogen