Біла книга "Розширення масштабів використання зеленого водню в Європі"

share

Сьогодні вистачає багатообіцяючих варіантів використання водню, що буде отримуватися з відновлюваної електроенергії. Але як галузь, яка в даний час працює на рівні десятків МВт, зможе вирости до масштабу гігават досить швидко, щоб досягти амбітних цілей, які ставлять перед нею уряди усього світу? Dentons, ILF і Operis розглядають це питання у білій книзі «Розширення масштабів використання зеленого водню в Європі».

Експерти нашого партнера компанії Dentons вивчають ланцюжок вартості виробництва водню і розглядають як фізичну, так і договірну / регулюючу інфраструктуру, яка знадобиться водневій економіці. Dentons пропонують, як узгодити попит і пропозицію на водень; формують пропозицію можливих моделей фінансування водневих проектів і продажу їх продукції, також аналізують роль державної фінансової підтримки та інших заходів. Колеги з оптимізмом дивляться на довгострокові перспективи цієї нової галузі, але також реалістично налаштовані щодо найближчих проблем, з якими вона стикнеться.

Завантажити білу книгу

Біла книга була представлена на онлайн-семінарі в п'ятницю, 26 лютого 2021 г. Щоб переглянути запис семінару, клацніть тут.