Dentons запускає нове видання довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі» 2021 року

share

Уряди ЄС та національні уряди прагнуть використовувати вихід з кризи COVID-19 як плацдарм для досягнення нових амбітних цілей кліматичної політики та відновлення екологічності. Враховуючи даний тренд, ми представляємо Вашій увазі оновлене видання довідника щодо правових, політичних та комерційних ініціатив у європейському секторі відновлюваних джерел енергії.

Видання довідника 2021 «Інвестування в джерела відновлюваної енергії в Європі» поєднує в собі аналіз тенденцій країн ЄС та інших регіональних тенденцій, а також огляд змін на національних рівнях, що відбулися протягом року безпрецедентних подій, що вплинули на регулювання відновлюваної енергетики, включаючи COVID-19, Brexit, і посилення ролі водню в світовому енергобалансі.

Більшість держав-членів ЄС вже прийняли національні енергетичні та кліматичні програми, які відповідають існуючим планам ЄС зі скорочення парникових викидів до 2030 року. Однак багато чого слід зробити для реалізації цих планів, і багато більше – у міру того, як ЄС та інші країни будуть ставити перед собою все більш складні цілі на 2030 рік для того, щоб досягти нульового рівня викидів до 2050 року.

Завантажуйте нове видання 2021 року «Інвестування в джерела відновлюваної енергії в Європі» (англійською мовою), для того, щоб дізнатися унікальну інформацію про поточні перспективи для проектів у сфері відновлюваної енергетики в 21 юрисдикції Європи і Центральної Азії. 

Команда експертів Dentons підготувала цей довідник разом з BloombergNEF, глобальним джерелом новин та інформації у сфері відновлюваної енергії.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь:

Ірина Батманова

Голова відділу маркетингу, практика з питань енергетики, Європа

D +48 22 24 25 106

iryna.batmanova@dentons.com

Про компанію Dentons

Dentons – найбільша в світі юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг у більш ніж 75 країнах. Dentons отримала високу оцінку ділових і спеціалізованих видань за досягнення в області клієнтського сервісу, в тому числі за створення Nextlaw, унікального рішення в сфері інновацій та стратегічного консалтингу. Dentons надає юридичні послуги компаніям, банкам та іншим фінансовим інститутам, фондам прямих інвестицій, державним підприємствам і некомерційним організаціям. www.dentons.com