Зміни у процедурі проведення “зелених” аукціонів та оновлена інформація щодо законопроєкту про акцизний податок на ВДЕ

share

Нижче наводиться коротка інформація про деякі нещодавні події в секторі відновлюваної енергетики України.

Проект поправок до порядку проведення аукціонів для виробників ВДЕ

14 травня 2021 року Міністерство енергетики України опублікувало на своєму сайті проєкт постанови Кабінету Міністрів України ( «КМУ») «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення конкурентних умов стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» («проєкт постанови»). Текст проєкту постанови доступний українською мовою за посиланням: http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/article?art_id=245534726&cat_id=167475.

Практично всі зміни, запропоновані проєктом постанови, вносяться до Порядку проведення аукціонів з розподілу квот підтримки («Порядок»), затверджений Постановою КМУ від 27 грудня 2019 р № 1175.

Проєкт постанови, відповідно до пояснювальної записки до нього, був підготовлений з метою реалізації Меморандуму про взаєморозуміння стосовно врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики в Україні ( «Меморандум») між урядом України та виробниками ВДЕ, а також інвесторами в галузі відновлюваної енергетики від 10 червня 2020 року, що був частково введений Законом № 810-IX від 21 липня 2020 роки (Закон № 810), реформуючим підтримку відновлюваних джерел енергії в Україні. Міністерство повідомило, що в учасників ринку є один місяць, щоб відправити свої коментарі щодо проекту постанови.

До основних змін, що повинні бути реалізовані проєктом постанови, відносяться:

1. У проєкті постанови зазначається, що не тільки проєкти з "зеленим" тарифом або аукціонним тарифом, а й будь-які інші можуть отримувати підтримку і/або компенсацію відповідно до статті 62 Закону України "Про ринок електричної енергії" (стаття охоплює особливі зобов'язання на ринку електричної енергії, такі як гарантований постачальник енергії, послуги із забезпечення розвитку генеруючих потужностей тощо).

2. Проєкт постанови вводить додаткову класифікацію типів аукціонів:

2.1. Аукціон із спорудами – аукціон, на якому для будівництва електростанцій пропонуються тільки дахи і фасади будівель та інших капітальних споруд з певними технічними параметрами і технічними умовами для підключення до мережі (діючі правила передбачають можливість проведення аукціонів тільки з земельними ділянками);

2.2. Аукціон для інших альтернативних джерел енергії – аукціон з розподілу квот підтримки інших альтернативних джерел енергії (крім енергії вітру, сонця, малої гідроенергетики, доменного і коксового газу);

2.3. Закритий аукціон – аукціон, при якому з моменту активації модуля і до закінчення аукціону в електронному торговому майданчику не відображається (не публікується) інформація, представлена учасниками в їх заявках або доданих документах, а також цінові пропозиції, які були змінені протягом часу, відведеного на оновлення цінових пропозицій (у проєкті постанови зазначено порядок проведення такого аукціону);

2.4. Відкритий аукціон – аукціон, в якому з моменту активації модуля і до закінчення аукціону електронна торговельна система відображає (публікує) найменшу цінову пропозицію серед цінових пропозицій, поданих усіма учасниками (у проєкті постанови зазначено порядок проведення такого аукціону).

3. КМУ уповноважений встановлювати додаткову річну квоту підтримки понад річної квоти підтримки в своїй постанові про проведення аукціонів на відповідний рік.

4. Лоти для аукціонів із земельними ділянками формуються за кожною земельною ділянкою, якщо це необхідно для експлуатації відповідних електростанцій, а лоти для аукціонів з спорудами формуються окремо по кожній споруді або декільком спорудам, якщо це необхідно для експлуатації електростанції.

5. Міністерство енергетики підготує графік аукціонів на наступний рік (на даний час КМУ визначається на основі колишньої редакції основного закону).

6. Проєкт рішення КМУ про встановлення річних квот (по колишньому законодавству річні квоти встановлювалися на 5 років, а тепер за Законом України № 810 тільки на 1 рік та орієнтовні цифри на наступні 4 роки), що підготується Міністерством енергетики, буде містити наступну додаткову інформацію :

6.1. Частка квоти на аукціон для інших альтернативних джерел енергії;

6.2. Визначення в межах одного лота регіонів для будівництва електростанцій (при необхідності);

6.3. Визначення максимального обсягу потужності електростанції або її етапу (пускового комплексу), які мають право на підтримку через розподіл квот;

6.4. Пропозиції по дахах і/або фасадах будівель та інших капітальних споруд для будівництва сонячних електростанцій на дахах з певними технічними параметрами і технічними умовами для підключення до електромережі (при необхідності);

6.5. Тип кожного аукціону (закритий чи відкритий).

7. Процедура аукціонів з землею також поширюється на аукціони із спорудами. Власники дахів (державні або приватні) будуть пропонувати свої дахи для сонячних проектів. Уточнюється, що власники земельних ділянок/дахів несуть відповідальність за отримання містобудівної документації та оцінку впливу на навколишнє середовище (при необхідності) у разі проведення обговорюваних аукціонів. Проєкт постанови також визначає документи і інформацію, які повинні надати власники дахів, щоб запропонувати свої дахи для сонячних проектів, зокрема, інформацію про їх місцезнаходження та очікуваних орендних платежах.

8. У разі проведення аукціонів із земельними ділянками НЕК «Укренерго» буде також відповідати за надання техніко-економічного обґрунтування підключення або проектної документації по схемі підключення до мережі для проектів потужністю більше 20 МВт.

9. Проєкт постанови дозволяє розробникам проєктів сонячних станцій на даху брати участь в аукціонах і уточнює, що замість документів на право власності на земельні ділянки вони повинні надавати документи на право власності на дах для участі в аукціонах.

10. У проекті постанови зазначається, що 25% сукупної суми річної та додаткової річної квоти можуть бути розподілені між компаніями, контрольованими одним кінцевим бенефіціарним власником (у даний час для цього розрахунку використовувалася тільки річна квота).

11. Пропонуються певні додаткові правила припинення зобов'язань банків банківськими гарантіями за зобов'язаннями учасників аукціону, зокрема, такі зобов'язання припиняються, якщо:

11.1. Якщо учасник відкликав свою заявку до закінчення строку її подання;

11.2. Скасування аукціону гарантованим покупцем;

11.3. Якщо аукціон буде визнаний таким.

12. У проєкті постанови також вказується, що акт про завершення надання послуг, пов'язаних із технологічним приєднанням, повинен бути наданий для підтвердження того, що відповідна електростанція була завершена та почала виробництво у термін, встановлений для її будівництва. В іншому випадку можливі негативні наслідки, такі як:

12.1. Банківська гарантія, що покриває зобов'язання виробника з будівництва електростанції, не буде повернута і може бути примусово стягнена;

12.2. Підписаний в результаті аукціону договір про купівлю-продаж електроенергії припиняє свою дію.

13. Банківські гарантії на суму понад 250 000 євро видаються банками з рейтингом довгострокової кредитоспроможності не нижче «uаA» за національною шкалою, а якщо сума менше – банками, які включені Національним банком України в список системоутворюючих банків.

Поки неясно, коли КМУ затвердить річні квоти на аукціони ВДЕ. Андрій Герус, голова парламентського комітету з питань енергетики і комунальних послуг, заявив під час зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією, що перший пілотний аукціон має відбутися ще в цьому році, як повідомляють інтернет-ЗМІ, і він поговорить з Міністерством енергетики по даному питанню. Андрій Герус зазначив, що це може бути аукціон 5-10 МВт, а не 365 МВт, як пропонувало Міненерго в кінці 2020 року, що не було схвалено КМУ.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до позиції Міністерства, представленої 3 грудня 2020 року, 365 МВт має бути загальним обсягом потужності, розподіленої через аукціони ВДЕ в 2021 році, з наступною розбивкою за різними технологіями ВДЕ:

1. Сонячні електростанції (СЕС) – 155 МВт;

2. Вітрові електростанції (ВЕС) – 150 МВт;

3. Всі інші електростанції ВДЕ (енергія біомаси, біогазу, мала гідроенергетика тощо) – 60 МВт.

Оновлена інформація щодо законопроекту про потенційний акцизний податок для виробників ВДЕ

Як повідомлялося раніше, 22 квітня 2021 року стало відомо, що Офіс Президента України і Міністерство Фінансів України розглядають акцизний збір, який поширюється на всіх виробників ВДЕ і передбачає сплати ними від 3,2% до 40% від вартості електроенергії. На додаток до скорочення пільгових тарифів, згортання виробництва нових потужностей, минулими і поточними боргами, і прискореного впровадження зобов'язань за небалансами, інвестори можуть зіткнутися з іншим механізмом, що позбавляє їх доходу.

12 травня 2021 року КМУ, очевидно, схвалив Законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України» («Законопроект») та деяких законодавчих актів щодо забезпечення доходів збалансованого бюджету, в якому, зокрема, пропонується акцизний податок на електроенергію у розмірі 3,2%, вироблену ВДЕ, які будуть представлені в парламенті. Станом на 25 травня 2021 року законопроєкт ще не внесений до парламенту за даними офіційного веб-сайту. Зверніть увагу, що Законопроєкт викликав величезні розбіжності серед різних галузей, на які він має вплив. Таким чином, схоже, що шанси на його прийняття невеликі, враховуючи низьку підтримку з боку бізнесу і потенційну складність знайти достатньо прихильників в українському парламенті.

Ми не можемо виключити той факт, що обговорювані законодавчі зміни та події на ринку ВДЕ будуть вважатися несприятливими для інвесторів в такій мірі, що ще більше інвесторів будуть змушені ініціювати індивідуальні або колективні (масові) претензії через інвестиційний арбітраж. Фірма Dentons проводила вебінари по колективним претензіям в арбітражі та розглядає можливість їх проведення для обговорення вищезазначених та інших подій, а також запитів зацікавлених інвесторів. Якщо ви хочете зареєструватися для участі в майбутніх вебінарах, зв'яжіться з фахівцем зі зв'язків з громадськістю Мирославою Третяк електронною поштою myroslava.treitiak@dentons.com.