Довідник CMS з відновлюваної енергетики 2020

share

Нещодавно випущений Довідник CMS з відновлюваної енергетики містить статті деяких із найбільш активних юристів у секторі відновлюваної енергетики зі всього світу.

У довіднику розглянуто чинний стан справ у секторі відновлюваної енергетики у 44 юрисдикціях в Африці, Азії, Європі (зокрема й в Україні), Латинській Америці та на Близькому Сході, а також окреслено очікування щодо майбутнього цього сектору по кожній із цих юрисдикцій.

2020-й рік видався безпрецедентно складним, і протягом цього періоду економіки та суспільства у всьому світі зазнали великих змін. Виробництво енергії з відновлюваних джерел є одним із ключових пріоритетів для українського енергетичного сектору та національної економіки. Однак наразі частка енергії, що виробляється з відновлюваних джерел енергії – вітру, сонця, біомаси, біогазу та малої гідроенергетики (ВДЕ), а також великих об’єктів гідроенергетики (з потужністю понад 10 МВт), – в енергетичному комплексі України все ще відносно невелика.

У присвяченому Україні розділі Ви знайдете свіжий огляд сектору відновлюваних джерел енергії, а також інформацію про останні та майбутні зміни.

Отримати копію звіту можливо тут.

У разі будь-яких запитань стосовно Довідника з відновлюваної енергетики або юридичних послуг у секторі відновлюваної енергетики просимо зв’язуватися через vitaliy.radchenko@cms-cmno.com