Енергетичні онлайн події. Тиждень 27 квітня - 3 травня 2020

share

Енергетична галузь, разом з усім світом бізнесу, адаптується до нових умов роботи, та переводить велику частину своєї роботи онлайн. Ми починаємо щотижневі анонси найцікавіших українських та іноземних онлайн подій, щоб допомогти вам не відставати від трендів та новин відновлюваної енергетики. Ці публікації створюються у партнерстві з проектом Climate Online.

 

23 квітня, 1:00 – 6:00 PM CEST

The international Conference on Solar Energy (by IB Centre)

Міжнародна онлайн конференція "Сонячна енергетика в часи пандемії коронавірусу" відбудеться 23 квітня на онлайн платформі. Вона об'єднає провідних і найсильніших експертів галузі, щоб змінити енергетичну промисловість у світі на краще.

 

24 квітня, 11:00 – 13:00 EEST

Understanding Ukrainian solar market (by ZNShine Solar)

Вебінар обговорить найважливіші проблеми ринку сонячної енергетики України, зокрема про вплив COVID, нову регуляторну політику, проекти та майбутні можливості.

 

24 квітня, 15:00 – 16:00 EEST

Challenges for the European and Ukrainian solar markets (by Solar Energy Association of Ukraine and SolarPower Europe)

The impact of current challenges to the European and Ukrainian solar markets. Key topics:
- current challenges for the development of solar projects in Ukraine and European countries
- influence of COVID19 to the solar energy sector
- how to survive for business: supportive mechanisms and projects

 

28 квітня, 2:00 – 3:00 PM CEST

“The EU and the Modernisation of the Energy Charter Treaty: What Could it Mean for Climate Action?”  (by EU Law & SD)

Вебінар сфокусується на процесах модернізації, які наразі проходить Договір до Енергетичної хартії, за активної участі усіх її сторін. Враховуючи важливу роль, яку енергетичний сектор відіграє у зміні клімату та створенні інструментів для її запобігання, реформа Енергетичної Хартії дає унікальну можливість впевнитися, що новий її текст підтримує та збільшує інвестиції в сталий енергетичний сектор.

 

30 квітня, 6:30 – 7:45 AM CEST (10:00 IST)

“Indian renewable energy” (by MIIM and Indo-German Energy Forum)

Огляд загальної ситуації, трендів та факторів успіху ринку відновлюваної енергетики Індії, з особливим фокусом на сонячну, вітрову енергетику та альтернативні палива.

 

25 квітня, 3:00 – 4:00 PM CEST

“Hydrogen technologies and their potential for decarbonization” (by Emanate)

Перший вебінар від трьох досвідчених практиків галузі. Програма вебінару покриває: цикл виробництва водню, гібридне використання водню в комбінації з іншими технологіями ВДЕ, та його застосування у галузях промисловості, які важко декарбонізувати іншими способами.

 

2 травня, 3:00 – 4:00 PM CEST

“Translating hydrogen’s potential to real world solutions” (by Emanate)

Це другий вебінар від трьох досвідчених практиків галузі. Програма вебінару покриває: цикл виробництва водню, гібридне використання водню в комбінації з іншими технологіями ВДЕ, та його застосування у галузях промисловості, які важко декарбонізувати іншими способами.