EVERLEGAL виступила юридичним партнером UDP Renewables в масштабній угоді з катарською енергетичною компанією Nebras Power

share

Дана угода передбачає придбання контрольного пакету акцій в шести компаніях-операторах сонячних електростанцій нашого клієнта UDPR: “Скіфія-Солар-1”, “Скіфія-Солар-2”, “Фрі-Енерджі Генічеськ”, “Порт-Солар”, “Терслав” і “Сан Пауер Первомайськ”. 

Наступним етапом партнерства стане реалізація нових проєктів вітроенергетики, що дозволить UDPR збільшити частку у виробництві екологічно чистої електроенергії в Україні.

В межах даного проєкту команда EVERLEGAL надала повну юридичну підтримку UDP Renewables. Професійна енергетична команда фірми пiд керiвництвом партнера та керiвника практики енергетики Андрiя Оленюка, та у складі керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської, юристів Ольги Городнюк та Лідії Ватутіної, здійснила комплексний супровід проектів на стадії їх девелопменту та будівництва, підготовки проектів до продажу, а також підготувала та провела переговори щодо транзакційних документiв (в тому числі, договорiв купівлі-продажу та акціонерних угод), пiдготувала  та забезпечила отримання корпоративних погоджень, необхідних для транзакції.

Крім того, команда консультувала клієнта з трудових, банківських та фінансових питань.

Також команда практики Антимонопольного права та конкуренції EVERLEGAL, у складі старшого юриста Михайла Гуріна, юристів Адріани Кривешко та Христини Єрменчук, консультувала UDPR щодо регуляторних питань та отриманням дозволів АМКУ на концентрацiї.

Для EVERLEGAL підтримка цієї угоди має особливе значення, адже співпраця між українською та катарською компаніями сприятиме розбудові інноваційної економіки, розвитку галузі відновлюваної енергетики України, що допоможе зменшити її вуглецевий слід. 

Досягнення цих цілей лежить в основі напрямку сталого розвитку в EVERLEGAL, і компанія щиро рада, що може додати підтримку ще одного значимого проєку до результатів їх команди - #Sustainability: https://everlegal.ua/praktyky/stalyy-rozvytok 

Вітаємо EVERLEGAL, UDP Renewables та Nebras Power із успішним стратегічним партнерством, а також вітаємо усіх партнерів проєкту, вклад яких допоміг реалізувати дану угоду.