Everlegal виступила юридичним радником UDP Renewables у новій СЕС потужністю 24,4 МВт

share

Наш партнер компанія Everlegal виступила юридичним радником UDP Renewables, одного з провідних розробників проєктів ВДЕ в Україні, у зв'язку з розробкою та будівництвом СЕС загальною потужністю 24,4 МВт в Одеській області, Україна.

Проєкт "Гудзовка-Солар" включає дві сонячні електростанції: "Гудзовка-Солар-1" та "Гудзовка-Солар-2", які UDP Renewables разом із партнером проєкту Acciona Energy успішно ввів в експлуатацію 5 листопада 2020 року.

Everlegal надала повну транзакційну та регуляторну підтримку UDP Renewables у зв'язку з проєктом, починаючи з меморандуму про взаєморозуміння (MoU) та закінчуючи закриттям транзакції, а також щодо питань після закриття у зв'язку зі створенням спільного підприємства (JV) з Acciona Energy. 

Серед іншого, Everlegal провели юридичний аудит (due diligence), підготували проєкти та провели переговори щодо транзакційних документів, надали консультації щодо різноманітних регуляторних питань, а також питань щодо фінансування та отримання дозволу на концентрацію. 

Більш детально про важливі цифри проєкту "Гудзовка-Солар":

  • Загальна сума інвестицій, залучених у проєкт, складає 21 мільйон євро.
  • Робота СЕС "Гудзовка-Солар" дозволить скоротити викиди СО2 до 30000 тонн на рік.
  • Кількість інноваційних модулів зможе виробляти майже 33 600 МВт електроенергії на рік та забезпечувати енергією понад 13 000 домогосподарств в Україні

 

Команду Everlegal очолив партнер фірми та керівник практики енергетики та природніх ресурсів, Андрій Оленюк, разом із професійною командою у складі керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської , юристів Аліни Жук, Ольги Городнюк та Лідії Ватутіної.

Ми щиро вітаємо наших партнерів Everlegal, а також UDP Renewables та Acciona з вагомим внеском у розвиток відновлюваної енергетики в Україні!