NBT підписала контракти на будівництво в Україні ВЕС потужністю 800 МВт

share

Норвежська компанія NBT AS успішно завершила переговори з китайською компанією China Electric Power Equipment and Technology Co Ltd (CET) щодо проектування, постачання обладнання та будівництва другої та третьої черг масштабного вітроенергетичного проекту загальною потужністю 792,5 МВт у Запорізькій області.

 

Новина була оприлюднена у вівторок, 22 жовтня юридичною фірмою Simmons & Simmons, що консультувала NBT та супроводжувала переговори за ЕРС-контрактами для другої та третьої черг вітроелектростанції “Зофія” на Запоріжжі. Встановлена потужність об’єктів становитиме 300 та 450 МВт відповідно.

 

NBT планує залучити 500 мільйонів євро фінансування від китайських банків, включаючи Промисловий комерційний банк Китаю (ICBC), Експортно-імпортний банк Китаю та Китайський будівельний банк (CCB), а також 250 мільйонів євро від міжнародних установ для “Зофії 2” та “Зофії 3”.

 

Перша черга проекту “Зофія” має встановлену потужність 42,5 МВт. Згідно з інформацією NBT, він повинен почати працювати наступного року. Друга та третя черги проекту мають бути завершені до кінця 2021 року

 

Паралельно NBT також будує в Україні вітропарк “Сиваш” потужністю 245,7 МВт спільно з партнером - французькою компанією Total Eren.За матеріалами renewablesnow.com