Як увімкнути зелене світло для Землі? Новий онлайн-курс про відновлювану енергетику

share

Чули, як люди по всьому світу вимагають переходу на ВДЕ, але досі не знаєте, що воно таке? Чи, може, вже чули про відновлювану енергетику, але хочете знати, як можна отримувати всю електроенергію лише з неї? Центр екологічних ініціатив «Екодія» cпільно зі студією онлайн-освіти EdEra розробили онлайн-курс «Зелене світло для Землі», який допоможе в усьому розібратися.

У курсі розповідають:

  • що таке відновлювана енергетика та її види
  • які політичні проблеми у сфері енергетики України
  • як енергетика впливає на зміну клімату
  • які побутові звички дають змогу покращити стан довкілля
  • як молодь може долучитися до “зеленої” трансформації енергетики і які є кар’єрні можливості у цій сфері

 

За проходження чотирьох модулів і тестів учасники та учасниці отримають сертифікат.

Розробники особливо рекомендують курс молоді, яка цікавиться енергетикою і довкіллям, а також людям, що працюють у сфері освіти, викладають природничі науки або курси профорієнтації для молоді.

Курс викладатимуть:

Юлія Усенко — голова Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку
Максим Бабаєв — CEO платформи GetMarket
Анна Богушенко — фахівчиня відділу енергетики Центру екологічних ініціатив «Екодія»

ПРОЙТИ КУРС

Зміна клімату – це глобальна проблема, яка загрожує усьому нашому звичному життю. Через викиди парникових газів, спричинені діяльністю людини, підіймається середня глобальна температура, частішають екстремальні погодні явища, зміщуються кліматичні зони, порушується природний баланс в екосистемах і страждають цілі спільноти. Одне з найбільших джерел викидів парникових газів – це спалювання викопного палива: вугілля нафти і газу. Тож і вирішити проблему допоможе відмова від нього та перехід на чисту відновлювану енергію. А перший крок до подолання кризи – це зрозуміти і розібратися в її причинах та можливостях вирішення, що і допоможе зробити цей курс.

ПЕРЕГЛЯНУТИ МАТЕРІАЛИ

Курс розробили Центр екологічних ініціатив «Екодія» та студія онлайн-освіти EdEra в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, яку здійснює Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. Думки авторів курсу не обов’язково збігаються з поглядами МФ «Відродження» та уряду Швеції.