Юридична фірма Asters приєднується до платформи GetMarket!

share

Платформа для інвестицій у відновлювану енергетику GetMarket отримує підсилення ще одним вагомим гравцем ринку - компанією Asters. Меморандум про партнерство був підписаний у п’ятницю, 1 листопада.

 

“Ми дуже раді розширенню нашої платформи. Asters - один з лідерів ринку, що брав участь у багатьох проектах сонячної та вітрової енергетики в Україні, та має величезний досвід співпраці з українськими та іноземними компаніями. Партнер такого рівня безперечно підсилить GetMarket, це нові можливості для об’єднання ринку та його сталого розвитку”, - зазначив Максим Бабаєв, СЕО GetMarket.

 

Партнерство передбачає спільну діяльність щодо проведення спільних заходів для гравців ринку, аналізу галузі відновлюваної енергетики, та рейтингування її учасників.

 

Партнер Asters Ярослав Петров: "Asters володіє значним досвідом супроводу найбільших проектів з альтернативної енергетики, що були реалізовані в Україні за останні роки. Я переконаний, що партнерство GetMarket та Asters відкриє нам додаткові можливості для залучення інвесторів у цю галузь економіки, яка наразі переживає бум в Україні".

 

Asters є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Команда практики енергетики, природних ресурсів та будівництва Asters займає найвищі позиції в Україні згідно з найбільш авторитетними незалежними міжнародними дослідженнями – Chambers Europe 2019 та The Legal 500: EMEA 2019.